Lekár v odbore rádiológia

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
od 1.140,- eur/mesačne v zmysle platnej kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore rádiológia, práca na RTG pracovisku/ultrasonografickej ambulancii

- garantovaný pravidelný príjem
- 7,5 hodinový pracovný čas - mesačne o 10 hodín menej ako bežne
- mesačné preplácanie nadčasov
- 5 dní dovolenky na viac
- zvýhodnené preplácanie práce v noci, cez víkend a počas sviatkov

Žiadosti o zamestnanie spolu s profesijným životopisom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na referát personálny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

zaradenie do špecializačného odboru rádiológia, prípadne špecializácia v odbore vítaná,
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, komunikácia, občianska bezúhonnosť, cit pre prácu s deťmi, kreativita, aktívny prístup.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3262935  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.140,- eur/mesačne v zmysle platnej kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku