Lekár na očnú ambulanciu

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Miesto práce
Námestie L. Svobodu 4, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie špecializovanej zdravotnej starostlivosti v špecializačnom odbore oftalmológia

pracovný čas, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

zaradenie do špecializačného odboru oftalmológia, prípadne špecializácia v odbore vítaná,
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, komunikácia, občianska bezúhonnosť, cit pre prácu s deťmi, kreativita, aktívny prístup.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3195123  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platnej kolektívnej zmluvy