Vedúci prevádzky

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 1200 € + 20 % osobné hodnotenie + do 40 % výkonnostné odmeny, ktoré budú vyplácané ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operatívne riadi chod prevádzky Rimavská Sobota, plánuje činnosti a úlohy pre svojich podriadených . Je zodpovedný za bezproblémový chod prevádzky v súlade s požiadavkami platných legislatívnych noriem.
- koordinuje administratív ne a prevádzkové procesy,
- zodpovedá za dodržiavanie ekonomických a výkonnostných cieľov zverenej prevádzky,
- navrhuje a zodpovedá za personálnu stratégiu a personálny plán prevádzky a riadenie zdrojov,
- zodpovedá za vypracovanie, aktualizáciu a dodržiavanie prevádzkových dokumentov a záväzných požiadaviek v oblasti BOZP, PO a ISO noriem,
- zabezpečuje meranie výkonnosti jednotlivých podriadených,
- zabezpečuje riadenie skladového hospodárstva a údržby a revízií technologických zariadení,
- navrhuje ročný plán investícií a opráv,
- pravidelná účasť na poradách vedenia spoločnosti a účasť na školeniach organizovaných spoločnosťou.

Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výzviev a k tomu zaujímavé finančné a nefinančné benefity:
- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania,
- reálna možnosť profesného rastu,
- motivujúce finančné hodnotenie,
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- člen širšieho vedenia spoločnosti, účasť na rozhodovaní v rámci v celej spoločnosti,
- príspevok na dochádzku, 13 a 14. plat,
- výkonnostné odmeny vyplácané ročne na základe dosiahnutých merateľných výsledkov,
- interné a externé školenia,
- flexibilná pracovná doba,
- služobné auto aj na súkromné účely,
- notebook a telefón aj na súkromné účely,
- rozšírená výmera dovolenky nad rámec zákona.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom s uvedeným pracovnej pozície a telefonického kontaktu na adresu: [email protected].
V zmysle zákona NR SR č. 18/2018 o ochrane osobných údajov a nariadenia EÚ o ochrane fyzických osôb (GDPR) pri spracovaní osobných údajov spoločnosti DETOX dáva uchádzač súhlas na spracovanie osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým, kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky. Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické alebo technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

3

- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- prax na podobnej pozícií a skúsenosti s riadením kolektívu min. 3 roky,
- manažérske zručnosti,
- organizačné schopnosti,
- schopnosť pracovať pod stresom,
- schopnosť motivovať podriadených,
- znalosť právnych a iných predpisov (oblasť životného prostredia),
-znalosti zo zákonníka práce.

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 460622  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac