Technológ

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Od 1 260 EUR/mesiacZákladná mzda je 1260 € + 20 % osobné hodnotenie, a do 40 % výkonnostné odmeny,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhodnocovať všetky technologické procesy vo výrobe i novo testované technológie,
- spolupracovať pri návrhoch nových technológií spoločnosti,
- zabezpečovať plánovanie a vyhodnocovanie technologických procesov s cieľom optimalizovať výrobný proces,
- spolupracovať s kolegami všetkých útvarov pri optimalizácií existujúcej výroby alebo pri zavádzaní nových procesov,
- pravidelne aktualizovať všetky zmeny v technológií.

- jednorázový / ročný príspevok za dochádzku po splnení podmienok,
- práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania,
- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom,
- príspevok za zlepšovacie návrhy ,
- po odpracovaných rokoch možnosť získania 13. - 14. platu,
- stravné lístky v hodnote 4,80 € za každý odpracovaný deň,
- možnosť sebarealizácie.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- dobré komunikačné schopnosti,
- zodpovednosť, samostatnosť,
- profesionálne vystupovanie,
- vytrvalosť a pozitívny prístup k riešeniu problémov.

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4436191  Dátum zverejnenia: 2.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 260 EUR/mesiac