Produkt manažér - priemyselné čistenie

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 120 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu Produkt manažér, ktorý bude s radosťou a ochotne pracovať s vysokým nasadením, bude ochotný sa učiť nové veci, bude iniciatívne hľadať riešenia vzniknutých situácií a nebude sa báť niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Bude presadzovať zmeny a nevzdá sa pri počiatočných neúspechoch.
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Produkt manažér vykonáva predovšetkým akvizičnú činnosť súvisiacu s poskytovaním špeciálnej služby - priemyselné čistenie skladovacích nádrží, technologických celkov na území SR tak aby splnil stanovený obchodný plán. Monitoruje úroveň tržieb a ziskovosť jednotlivých obchodných prípadov.

Vykonávané činnosti:
- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov,
- Pravidelné obchodné návštevy,
- Vedenie obchodných rokovaní
- Vedenie obchodnej agendy s klientmi v elektronickej a písomnej podobe,
- dodržiavanie platobných podmienok a stav pohľadávok z obchodnej činnosti.

Zodpovednosť za:
• Za plnenie obchodného plánu
• Za plnenie zadaných úloh,
• Dodržiavanie platobných podmienok a stav pohľadávok vo zverenom regióne

- práca v dynamicky rozvíjajúcej spoločnosti
- reálna možnosť profesného rastu a postupu
- motivujúce finančné hodnotenie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- motorové vozidlo,
- notebook,
- mobilný telefón

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom s uvedením pracovnej pozície a telefonického kontaktu na adresu: [email protected].

V zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia EÚ o ochrane fyzických osôb (GDPR) dáva uchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti Detox, s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo obchodné zameranie výhodou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívne a organizačné schopnosti
- skúsenosti na podobnej pozícií výhodou
- zmysel pre poriadok
- spolupráca v tíme
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 387856  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac