Technológ

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
asap
1 050 EUR/mesiacZákladná mzda 1050 € , osobné hodnotenie do 20 % zo základnej mzdy a výkonnostné odmeny do 25 % vyplácané ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme uchádzača na pozíciu "Technológ":
- zodpovedá za riadenie činností a chodu prevádzky v Dolnom Kubíne,
-riadi a prevádzkuje technologickú linku neutralizačnej stanice v zmysle prevádzkového poriadku,
- koordinuje administratívne a prevádzkové procesy,
- zodpovedá za dodržiavanie ekonomických a výkonnostných cieľov zverenej prevádzky,
- navrhuje a zodpovedá za personálnu stratégiu a personálny plán prevádzky a riadenie zdrojov,
- zodpovedá za vypracovanie, aktualizáciu a dodržiavanie prevádzkových dokumentov a záväzných požiadaviek v oblasti BOZP, PO a ISO noriem,
- zabezpečuje riadenie skladového hospodárstva, údržby, revízií technologických zariadení, kalibráciu prevádzkových meradiel,
- navrhuje ročný plán investícií, opráv a údržby.

- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti,
- kariérny rast, profesionálna sebarealizácia, podpora interného rastu,
- príspevok na dochádzku, 13 a 14. plat,
- interné a externé školenia,
- notebook a telefón aj na súkromné účely,
- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- reálna možnosť profesného rastu a postupu
- motivujúce finančné hodnotenie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom s uvedením pracovnej pozície a telefonického kontaktu na adresu: [email protected].

V zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dáva uchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti Detox,s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Zamestnanec v skúšobnej dobe absolvuje prax vo výrobných priestoroch spoločnosti, aby sa bližšie oboznámil s technológiami, predpismi a postupmi, po skúšobnej dobe prechádza do trvalého pracovného pomeru na pozíciu s bohatými praktickými skúsenosťami, ktoré môže veľmi dobre uplatniť na uvedenej pozícii.

Zamestnanec bude pracovať v mladom kolektíve a zvyšovať si svoju kvalifikáciu. Práca bude zameraná na oblasť odpadového hospodárstva.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti obchodu výhodou
- prax v oblasti služieb v odpadovom hospodárstve výhodou
- vynikajúce vyjednávacie schopnosti, analytické myslenie
- strategické a koncepčné myslenie
- orientácia na výsledky, rozhodnosť
- samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť a precíznosť
- výborné komunikačné schopnosti
- kreativita

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3827370  Dátum zverejnenia: 22.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac