Prijímací technik/skladník

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
6,1 EUR/hod.K základnej mzde bude pripočítaný príplatok 1,36 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na hale, príjem a triedenie odpadov. Vykládka kontajnerov a manipulácia so sudmi aj pomocou VZV (oprávnenie na VZV výhodou),
- realizácia príjmu odpadov, evidencia a triedenie odpadov,
- označovanie obalov identifikačnými listami odpadov,
- vedenie evidencie vratných odpadov,
- zvoz, nakládka a vykládka odpadov motorovým vozidlom,
Ide o fyzicky stredne náročnú prácu.
Je potrebný zodpovedný prístup, požadujeme vysoké pracovné nasadenie.

Štrukturovaný životopis s uvedením pracovných skúseností, oprávnenia na VZV, a telefonického kontaktu posielajte na e-mail: [email protected]

V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Detox s.r.o. v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia EÚ o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov (GDPR).

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C

Oprávnenie na vedenie VZV výhodou.
Komunikatívnosť, zodpovednosť.
Ochota pracovať podľa potreby.

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2891473  Dátum zverejnenia: 13.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6,1 EUR/hod.