Oblastný manažér predaja

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oblastný manažér predaja vykonáva obchodnú činnosť súvisiacu s poskytovaním komplexných služieb v odpadovom hospodárstve vo zverenom regióne a zodpovedá za:
- starostlivosť o databázu existujúcich zákazníkov,
- aktívne vyhľadáva nových zákazníkov,
- za plnenie obchodného plánu zvereného regiónu, plánu obchodného úseku,
- za plnenie zadaných úloh,
- dodržiavanie platobných podmienok a stav pohľadávok vo zverenom regióne,
- za správnosť vyhotovenia obchodných dokumentov (zmlúv,dodatkov,cenových ponúk,kalkulácií a ziskovosť obchodných aktivít ),
- vyriešenie reklamácií v stanovenej lehote a ich evidenciu,

- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- reálna možnosť profesného rastu a postupu
- motivujúce finančné hodnotenie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom s uvedením pracovnej pozície (OMP RS) a telefonického kontaktu na adresu: dana.hlavacikova@detox.sk.

V zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dáva uchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti Detox s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Zamestnanec v skúšobnej dobe absolvuje prax vo výrobných priestoroch spoločnosti, aby sa bližšie oboznámil s technológiami, predpismi a postupmi, po skúšobnej dobe prechádza do trvalého pracovného pomeru na pozíciu s bohatými praktickými skúsenosťami, ktoré môže veľmi dobre uplatniť na uvedenej pozícii.

Zamestnanec bude pracovať v mladom kolektíve a zvyšovať si svoju kvalifikáciu. Práca bude zameraná na oblasť odpadového hospodárstva.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti obchodu min. 2 roky
- prax v oblasti služieb v odpadovom hospodárstve výhodou
- vynikajúce vyjednávacie schopnosti, analytické myslenie
- strategické a koncepčné myslenie
- orientácia na výsledky, rozhodnosť
- samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť a precíznosť
- výborné komunikačné schopnosti
- kreativita

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy OHSAS 18001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 139
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: RNDr. Dana Hlaváčiková
Tel.: 048/4712538
E-mail: poslať životopis
ID: 1900912   Dátum zverejnenia: 8.11.2017