Prevádzkový chemik (možnosť náborového príspevku až do 1500 €)

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacMzda: 1 100 – 1 240 EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí majú radi ekológiu a čisté prostredie "Sme tu pre nás"- každý z nás môže pridať ruku k dielu. Pridáš sa aj Ty?

Spoločnosť Detox s.r.o. prijme na svoju prevádzku v Banskej Bystrici šikovného, komunikatívneho a fyzicky zdatného zamestnanca na pozíciu prevádzkový chemik.

Náplň práce:
- práca na VZV, zber, nakládka, vykládka,
- obsluha technologickej linky neutralizačnej stanice pri spracovaní chemických látok,
- zber a preprava chemických látok v rámci Slovenska,
- manipulácia s IBC kontajnermi a inými obalmi pomocou manipulačnej techniky a vysokozdvižného vozíka,
- triedenie a zneškodňovanie chemických látok,
Ide o fyzicky stredne náročnú prácu.

- individuálne príplatky za externé čistiace akcie,
- možnosť náborového príspevku až do 1500 €,
- všetky ostatné zákonné príplatky budú prepočítané podľa odpracovaných hodín,
- jednorázový /ročný príplatok za dochádzku po slnení podmienok,
- práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania,
- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom,
- možnosť zvyšovania kvalifikácie, s ktorou súvisia príplatky až výšky 150 €,
- výhodné pracovné podmienky
- sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný a komunikatívny
ochota pracovať podľa potreby
ide o fyzicky stredne náročnú prácu - je potrebný zodpovedný prístup
požadujeme vysoké pracovné nasadenie

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1601580  Dátum zverejnenia: 25.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac