Marketingový špecialista

Deťom s rakovinou n.o.

Miesto práce
Národný ústav detských chorôb, Limbová, Nové Mesto
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažment social media platforiem (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube)
- Manažment webovej stránky
- Písanie blogov, tvorba newslettrov
- Komunikácia s agentúrami
- Tvorba kampaní
- Zodpovednosť za marketingovú spoluprácu s partnermi
- Spoluorganizovanie eventov
- Podieľanie sa na aktivitách Deťom s rakovinou n.o.

V prípade záujmu, prosím, posielajte vaše CV a motivačné listy na: [email protected]. Bez motivačného listu Vás pravdepodobne nebudeme kontaktovať. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzťah k social/online media, kreatíve, písaniu, tvorbe
- Komunikácia
- Ochota, úprimnosť, snaha
- Vítaná je tvorba videí a fotografovanie
- Radosť zo šoférovania
- Radosť z práce s deťmi

Sme nezisková organizácia založená rodičmi a pacientmi z detskej onkológie. Vznikli sme v decembri 2015 a pôsobíme priamo na Klinike detskej hematológie a onkológie, Národný ústav detských chorôb Bratislava. V roku 2016 sme sa stali právoplatným členom medzinárodnej organizácie Childhood Cancer International (CCI) a hájime tak záujmy slovenských onkologických detských pacientov. Viac na www.detomsrakovinou.sk
ID: 4493932  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac