Logo detect s. r. o.

Sieťový administrátor – pokročilý

detect s. r. o.

Turbínová 13, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží od schopností a vedomostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, do nášho tímu skúsených a vtipných itečkárov hľadáme nového kolegu.
Si zodpovedný a máš skúsenosti s počítačmi a sieťami? Radi ťa naučíme viac.

Tvoje úlohy budú najmä:

- návrh, príprava a realizácia a IP služieb pre klientov (LAN, WAN, WLAN, L2/L3 VPN, IT bezpečnosť)
- konfiguráciu hardvéru/softvéru (Cisco, Mikrotik, FortiGate, Juniper, UniFi)
- komunikácia so zákazníkmi a kolegami pri návrhu riešení postavených na IP protokole
- technická podpora a riešenie problémov v spolupráci s kolegami, prípadne zákazníkmi
- monitoring sietí, analýa získanych dát a ich spracovavanie
- tvorba dokumentácie a aktívna správa kľúčových informácií k projektom v interných systémoch

- možnosť organizovať si pracovné povinnosti
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti a v mladom príjemnom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- flexibilné voľné dni
- príjemné prostredie malej firmy do 10 zamestnancov
- priestor pre vlastné návrhy
- firemný automobil, notebook, mobilný telefón

V prípade záujmu nám zašli e-mailom svoj životopis v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Microsoft Windows - Základy
TCP/IP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť Linux/Unix - výhodou
- schopnosť jednať s klientom, príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti
- dochvíľnosť
- nadšenie pre IT
- samostatnosť pri riešení pridelených úloh
- flexibilita a schopnosť prijať zodpovednosť,
- korektnosť a lojalita,
- ochota a schopnosť rýchlo sa učiť nové technológie.

Spoločnosť detect s. r. o. pôsobí na slovenskom trhu v informačných technológiách od roku 2004. Touto ponukou reagujeme na vzrastajúci dopyt o outsourcing. Zastrešujeme starostlivosť o IT komplexne od serverov, sietí, pracovných staníc až po kancelársku techniku tak, aby sa náš zákazník mohol plne sústrediť na jeho CORE business. Naším cieľom je poskytovanie kvalitných a spoľahlivých služieb s dôrazom na uspokojenie požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Čuboň
E-mail: poslať životopis
ID: 4794651  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac