Predajca pobytov na Slovensku a dovoleniek do zahraničia

Domalenka

Miesto práce
Partizánska 705/43, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného kolektívu hľadáme kolegu/kolegyňu na predaj wellness pobytov a dovoleniek do zahraničia.

Komunikácia s klientmi, vypracovanie ponúk, rezervácia ubytovania a zájazdov v hoteloch a CK.

Určitý pracovný čas je možné odpracovať z domu.
Plánovaný motivačný odmeňovací systém podľa výkonu predaja a skúseností.

Prosíme, aby ste nás kontaktovali iba e-mailom a iba tí, ktorí spĺňajú podmienku, že pracovali v oblasti cestovného ruchu (marketing, recepcia, rezervačné oddelenie, práca v cestovnej agentúre/kancelárii a pod.).
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú dané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť. Prax v odbore cestovný ruch nutná.

Domalenka je firma s malým tímom ľudí, máme v kancelárii a na online meetingoch priateľskú atmosféru. Ponúkame rôzne typy pobytov na celom Slovensku a snažíme sa, aby ľudia radi dovolenkovali aj doma.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2808027  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou