Pracovník v sklade v Nemecku bez znalosti jazyka (Ref. č.: EFDPS02/2018)

Dessauer Personalservice GmbH

Miesto práce
Zittauer Str., Erfurt, Nemecko
Termín nástupu
30.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Brutto za 151,67 hodín 1434,50€, Odmeny od 320 € do 500 €, po 1 mesiaci 5€ v čistom za každý odpracovaný deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jedná sa o chladný sklad s potravinami (teplota cca 8 C)
- pracovník jazdi na nízkozdvižnom vozíku ukladá tovar podľa zaradenia
- sortovanie tovaru podľa objednávok
- ukladanie potravín do klietok alebo bedničiek
- dvíhanie bedničiek s potravinami
- pomocné práce v sklade
- manipulovanie s tovarom v priestoroch skladu
- príprava a balenie tovaru na palety
- práca s paletovým vozíkom
- etiketovanie tovaru
- a iné rôzne skladové práce (triedenie, balenie, kontrola)

Slovenský team na mieste práce,
Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov potrebných pre prácu v Nemecku.
Výplata vždy na čas a to 15. tého v mesiaci,
Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú,
Ubytovanie je zabezpečené a zamestnanec si ho hradí sám vo výške 250 euro, strháva sa Vám to z výplaty, neplatíte nič vopred !!!
Neplatíte žiadne Sprostredkovateľské poplatky ani teraz ani potom !!!!!
!!! Práca je bez znalosti jazyka (vhodné pre absolventov ako ŠTART v DE, vybavíme všetky potrebné dokumenty, všetky prihlásenia... )!!!

Informácie o výberovom konaní

Mzda prvý mesiac 9,50€/h brutto
+ príplatky: Nočná 25%, Nedeľa 50%, sviatok 100%
Mzda po mesiaci 9,50€/h brutto + 5 euro v čistom za každý odpracovaný deň.
Mesačné výkonnostné odmeny -pri splnení objednávok (normy) 100% - 320€ Brutto, 120% - 500€ Brutto.
Príspevok na dovolenku a vianočný príspevok.

Na to aby ste sa naučili plniť normu máte 6 mesiacov.
Dlhodobé a stabilné zamestnanie na nemeckú pracovnú zmluvu. Zmluvu máte na 151,67 hodín za mesiac.
Po 6.mesiacoch prechod priamo pod firmu ako kmeňový zamestnanec (plat v čistom cca 1500eur + odmeny, plat pod nemeckou agentúrou cca 1150 eur v čistom - ubytovanie + odmeny (cca 320-500 euro )
Pod agentúrou sa robia len poobedné (pod firmou ranné a poobedné )
Pracuje sa od nedele do piatku od 14:00 - 22:00 nie viac ako 10hodín za deň

Životopis s fotkou !!! nám zasielajte prosím na emial: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky. Ozveme sa len vybraným uchádzačom. Ak sa rozhodnete telefonovať tak prosím v pracovnom čase pondelok až piatok od 8:00 do 17:00 hod. Ak nájdete našu pracovnú ponuku aj neskôr neváhajte nás kontaktovať stále máme rôzne pracovné miesta, stále hľadáme šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať v nemecku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nemecká spoločnosť, ktorá pôsobí v potravinárskom priemysle. Zaoberá sa predajom a distribúciou potravín do maloobchodnej siete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- ochota pracovať v prípade potreby nadčas
- zodpovednosť
- zvládanie stresových situácií
- zmysel pre detail a dôslednosť
- ochota rýchlo sa učiť nové veci

Dessauer Personalservice

Naša spoločnosť ponúka voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, hotelierstve a stavebníctve..

Spoločnosť Dessauer Personalservice má 20 ročné skúseností a preto je bezpečným zamestnávateľom, ktorý Vás prevedie celým procesom, spojeným s vycestovaním za prácou do Nemecka.

Pomáhame Vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami: (Daňové číslo, zdravotné poistenie a prihlásenie na pobyt a pod.), ktoré sú nevyhnutné pre prácu v Nemecku.

Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne.

Spoločnosť Dessauer Personalservice je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zittauer Straße 27
99091 Erfurt
Nemecko
ID: 3418056   Dátum zverejnenia: 24.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Brutto za 151,67 hodín 1434,50€, Odmeny od 320 € do 500 €, po 1 mesiaci 5€ v čistom za každý odpracovaný deň.