Service Technician (Servisný technik/čka s vyhláškou č. §22)

Desoutter

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
od 1,000 EUR brutto/mesiac + bonusy (konečná ponuka závisí od skúseností a znalosti kandidáta a určuje sa až po pracovnom pohovore, bonusy môžu významne navýšiť finálnu sumu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia elektrických kabinetov a prepojenie s PLC zapojením (fyzické pripojenie káblov pre zapojenie zo stanice do PLC),
- Oprava zariadení a nástrojov, preventívna údržba a kalibrácia,
- Spolupráca s ostatnými kolegami, pomoc kolegom v inom regióne v prípade potreby,
- Tréning a sharovanie know-how voči ostatným zamestnancom, kolegom ale aj zákazníkom

Čo ponúkame?

► mnoho príležitostí pre profesionálny rast a rozvoj
► rôzne tréningové a rozvojové aktivity na pravidelnej báze
► flexibilita, home based práca
► firemný automobil aj na osobné účely
► životné poistenie plne hradené zamestnávateľom
► po 1.roku nárok na príspevok do III.piliera
► pravidelné preplácanie športových aktivít
► skvelý kolektív, firemné akcie, stabilné zamestnanie
► ďalšie benefity

Práca funguje formou home-based - človek nemá fixné pracovisko ale pracuje z domu a cestuje - všetko potrebné vybavenie je k dispozícií.

Zvážiť vieme iba uchádzačov s oprávnením pre prácu s elektrickými zariadeniami, aktívnych vodičov s angličtinou min. na úrovni B1, ideálne so skúsenosťami so zapájaním liniek (PLC)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

► certifikát pre prácu s elektronickými zariadenami (vyhláška č. §22),
► vzdelanie v odbore elektrotechnika veľkou výhodou
► skúsenosti na podobnej pozícií
► Anglický jazyk min. na úrovni B1 (firemný jazyk, komunikácia so zahraničnými kolegami)
► flexibilita ( občas práca nadčas, resp. cez víkend, cestovanie)
► chuť učiť sa a vzdelávať
► prozákaznícka orientácia, dobré komunikačné schopnosti
► schopnosť manažovať svoj čas a určovať si priority

Founded in 1914 and headquartered in France, Desoutter Industrial Tools is a global leader in electric and pneumatic assembly tools serving a wide range of assembly and manufacturing operations, including Aerospace, Automotive, Light and Heavy Vehicles, Off-Road, General Industry.
ID: 3501731  Dátum zverejnenia: 26.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1,000 EUR brutto/mesiac + bonusy (konečná ponuka závisí od skúseností a znalosti kandidáta a určuje sa až po pracovnom pohovore, bonusy môžu významne navýšiť finálnu sumu)