Nákupca

Desma Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacna základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• získavanie strategických dodávateľov (dlhodobé zmluvy na dodávky priameho materiálu)
• tvorba stratégie pre zverené komodity materiálov
• strategické plánovanie priradeného komoditného portfólia
• štúdie trhu, analýzy a prieskum trhu
• rozvoj dodávateľov, identifikácia nových dodávateľov a rozšírenie dodávateľskej siete
• manažment dodávateľa v spolupráci s oddelením kvality
• optimalizácia nákladovej štruktúry
• VAVE a technické zmeny
• vyhľadávanie nových dodávateľov

• Práca v modernej medzinárodnej spoločnosti
• Mladý tím, možnosti profesionálneho rastu v budúcnosti
• Schopnosť pracovať s najnovšími technológiami a počítačovými systémami
• Neustála expanzia spoločnosti, ročný nárast investícií
• Moderná závodná jedáleň
• Spoločnosť poskytuje svojim zamestnancom teplé nápoje zadarmo
• Nadpriemerné finančné ohodnotenie
• Mesačné bonusy, špeciálne odmeny, dochádzkový a vernostný bonus
• 13 plat
• Príspevok spoločnosti zamestnancom na dôchodok (III. P.)
• Zabezpečenie dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
• Parkovanie v blízkosti firmy
• Vonkajšie sedenie počas prestávky
• Možnosti školenia v materskej spoločnosti v Nemecku
• Preferovaná komunikácia v nemčine a angličtine, možnosť jazykových kurzov priamo vo firme
• Mikulášske a vianočné balíčky
• Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov a ich rodiny

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte mailom v slovenskom a tiež v anglickom jazyku. Zároveň uveďte súhlas so spracovaním a evidenciou Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Desma Slovakia s.r.o..
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strategický nákupca

Počet rokov praxe

4

• Predchádzajúce skúsenosti so strategickým nákupom alebo komoditným nákupom - minimálne 4 roky
• Schopnosť preukázať znalosti v implementácii stratégie vo zverených komoditách, finančným konceptom a schopnosti vytvárať obchodné dohody
• Vynikajúce schopnosti vyjednávania a riadenia dodávateľov
• Skúsenosti so spracovaním zmlúv, znalosť nákupných procesov – make or buy nástroja a pod.
• Komunikačné schopnosti najmä voči dodávateľom a s kľúčovými zainteresovanými stranami na všetkých úrovniach
• Sebavedomý vyjednávač na vyššej úrovni
• Skúsenosti s riadením komplexnej globálnej dodávateľského reťazca
• Znalosť anglického jazyka (slovom a písmom), ďalší jazyk výhodou
• Zameranie sa na znižovanie nákladov
• Schopnosť pracovať nezávisle a samostatne

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou častí strojov a montážnych skupín pre materský závod v Nemecku, ktorý je popredným výrobcom vstrekolisov pre kaučukové zmesi na svete. Spoločnosť má vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho je vďaka ďalším závodom prítomná vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.
www.desma.biz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4164974  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac