CAD / CAM programátor

Desma Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vytvárať technológiu opracovávania vyrábaných súčiastok pre 3-osé a 5-osé obrábacie centrá v kusovej výrobe
• samostatné vytváranie CNC programov na základe výkresovej dokumentácie v prostredí CAD - CAM (Unigraphics NX10)
• elektronická evidencia spracovávaných CNC programov
• určovať vhodné náradie pre opracovanie, parametre obrábania, zoraďovacie plány upnutí
• navrhovať vhodné upínacie prípravky
• optimálne využívanie výrobného potenciálu stroja pre dosahovanie stanovenej celkovej efektívnosti zariadenia
• práca v dvoj-zmennej prevádzke

• Práca v modernej medzinárodnej spoločnosti
• Mladý tím, príležitosti pre profesionálny rast do budúcnosti
• Možnosť pracovať s najnovšími technológiami a počítačovými systémami
• Neustále rozširovanie spoločnosti, každoročné zvyšovanie investícií
• Moderná závodná jedáleň, strava je dotovaná spoločnosťou nad rámec zákona
• Spoločnosť poskytuje svojím zamestnancom teplé nápoje zdarma
• Nadpriemerné finančné ohodnotenie
• Mesačné prémie, mimoriadne odmeny, dochádzkový a vernostný bonus
• 13 plat
• Príspevok spoločnosti zamestnancom na DDS
• Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
• Parkovanie hneď vedľa spoločnosti
• Vonkajšie sedenie počas prestávky
• Príležitosti na vzdelávanie v materskom závode v Nemecku
• Preferovaná komunikácia v nemčine alebo angličtine, možnosti jazykových kurzov priamo v spoločnosti
• Mikulášske a vianočné balíčky
• Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov a ich rodiny
• Príspevky na športové a relaxačné aktivity

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte mailom a zároveň uveďte súhlas so spracovaním a evidenciou Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Desma Slovakia s.r.o..
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

3D CAD CAM - Pokročilý
Heidenhain - Pokročilý
Siemens Sinumerik - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti CAD-CAM programovania v kusovej výrobe

Počet rokov praxe

2

  • programovanie v prostredí Siemens NX veľkou výhodou
  • Anglický / Nemecký jazyk – výhodou
  • skúsenosti s technológiou CNC obrábania
  • technické myslenie, čítanie technickej výkresovej dokumentácie
  • zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, záujem učiť sa nové veci
  • tímový prístup k práci a schopnosť pozitívnej motivácie
  • schopnosť prijať zodpovednosť a samostatnosť pri rozhodovaní

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou častí strojov a montážnych skupín pre materský závod v Nemecku, ktorý je popredným výrobcom vstrekolisov pre kaučukové zmesi na svete. Spoločnosť má vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho je vďaka ďalším závodom prítomná vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.
www.desma.biz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4163767  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac