Pomocný pracovník vo výrobe

Desma Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová, Považská Bystrica-Šebešťanová
Termín nástupu
dohodou
mesačná mzda - základná zložka mzdy od 480,- € brutto + 20 % pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyvážanie špon
• umývanie podláh vo výrobných halách
• udržiavať poriadok v halách a na nádvorí
• manipulácia s materiálom
• prevoz materiálu medzi pracoviskami
• kontrola a udržiavanie systémov 5S a TPM (poriadok a starostlivosť o zariadenia)
• dbať na dodržiavanie pracovných a BOZP postupov
• práca v dvojzmennej prevádzke

• Práca v modernej medzinárodnej spoločnosti
• Neustále rozširovanie spoločnosti, každoročné zvyšovanie investícií
• Moderná závodná jedáleň, strava je dotovaná spoločnosťou nad rámec zákona
• Spoločnosť poskytuje svojím zamestnancom teplé nápoje zdarma
• Mesačné prémie, mimoriadne odmeny, dochádzkový a vernostný bonus
• 13 plat
• Príspevok spoločnosti zamestnancom na DDS
• Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
• Parkovanie hneď vedľa spoločnosti
• Vonkajšie sedenie počas prestávky
• Mikulášske a vianočné balíčky
• Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov a ich rodiny
• Príspevky na športové a relaxačné aktivity

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte mailom a zároveň uveďte súhlas so spracovaním a evidenciou Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Desma Slovakia s.r.o..
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• zmysel pre poriadok a disciplínu
• tímový prístup k práci a schopnosť pozitívnej motivácie

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou častí strojov a montážnych skupín pre materský závod v Nemecku, ktorý je popredným výrobcom vstrekolisov pre kaučukové zmesi na svete. Spoločnosť má vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho je vďaka ďalším závodom prítomná vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.
www.desma.biz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3563698  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačná mzda - základná zložka mzdy od 480,- € brutto + 20 % pohyblivá zložka mzdy