Skladník

DESMA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová 262, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť problematiky skladového hospodárstva
- nakládka a vykládka kamiónov, výpomoc pri balení produktov
- prijímanie materiálových zásob / kooperácii / a hotových výrobkov
- vyskladňovanie materiálových zásob pre výrobu
- obsluha vysokozdvižného vozíka
- práca v programe SAP (skladový modul)
- úzka komunikácia s oddelením nákupu a výroby
- kontrola stavu zásob na sklade (fyzická, systémová)
- kontrola a dodržiavanie BOZP

• Moderná medzinárodná spoločnosť
• Mladý tím, príležitosti pre profesionálny rast do budúcnosti
• Neustále rozširovanie spoločnosti, každoročné zvyšovanie investícií
• Moderná závodná jedáleň, strava je dotovaná spoločnosťou nad rámec zákona
• Spoločnosť poskytuje svojím zamestnancom teplé nápoje zdarma
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Mesačné prémie a mimoriadne odmeny
• Parkovanie hneď vedľa spoločnosti
• Vonkajšie sedenie počas prestávky
• Preferovaná komunikácia v nemčine alebo angličtine, možnosti jazykových kurzov priamo v spoločnosti
• Mikulášske a vianočné balíčky
• Organizovanie firemných akcií

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o uvedené pracovné miesto. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v pracovnej ponuke. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.5.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
SAP - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- platné osvedčenie a skúsenosti s obsluhou na VZV
- práca v SAP - výhodou
- nemecký jazyk - výhodou
- základná práca s PC

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou častí strojov a montážnych skupín pre materský závod v Nemecku, ktorý je popredným výrobcom vstrekolisov pre kaučukové zmesi na svete. Spoločnosť má vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho je vďaka ďalším závodom prítomná vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Desma Slovakia s.r.o.
Šebešťanová 262
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3362524   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou pri pracovnom pohovore