CNC frézar

Desma Slovakia s.r.o.

Šebešťanová, areál strojárskej výroby, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba mechanických dielov na CNC frézach a stanovená údržba
  • nastavenie stroja, príprava upnutí a jeho údržba
  • zoraďovanie, výmena a údržba nástrojov
  • príprava pracovného procesu
  • čítanie výkresovej dokumentácie a CNC programov
  • evidencia technických údajov o priebehu a výsledkoch práce
  • kontrola kvality vlastnej práce – samokontrola
  • práca s vysokozdvižným vozíkom, žeriavom
  • manipulácia s materiálom

Moderná medzinárodná spoločnosť
Mladý tím, dobré pracovné príležitosti do budúcnosti
Umiestnenie sa neustále rozširuje, ročne väčšie investície
Moderne navrhnutá jedáleň, jedlo je dotované spoločnosťou
Nápoje zdarma
Parkovacie miesta hneď vedľa spoločnosti
Adekvátne platové ohodnotenie
Mesačné prémie a mimoriadne odmeny
Vonkajšie sedenie počas prestávky
Príležitosti na vzdelávanie v materskom závode v Nemecku
Preferovaná komunikácia v nemčine a angličtine (možnosti jazykového kurzu)
odmeňovací systém (polročné odmeny, mesačné výkonové prémie)
sociálny program
dochádzkový bonus

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte mailom a zároveň uveďte súhlas so spracovaním a evidenciou Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Desma Slovakia s.r.o..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

prax v strojárskej kusovej výrobe

Počet rokov praxe

1

praktické skúsenosti s CNC zariadeniami
znalosti o nástrojoch pre trieskové obrábanie
praktické skúsenosti s riadiacim systémom:
Heidenhain alebo Siemens
praktické znalosti s nastavovaním a zoraďovaním nástrojov
prax v používaní meradiel, mikrometrov a kalibrov
zodpovednosť a spoľahlivosť
samostatnosť pri riešení problémov

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou častí strojov a montážnych skupín pre materský závod v Nemecku, ktorý je popredným výrobcom vstrekolisov pre kaučukové zmesi na svete. Spoločnosť má vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho je vďaka ďalším závodom prítomná vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.
www.desma.biz

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3330429  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou