Nákupca / Buyer

DESMA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šebešťanová 262, 017 04 Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Zaistenie dodávok materiálu, produktov prípadne služieb pre výrobu
- Vystavovanie objednávok dodávateľom
- Zlepšenie materiálových nákladov v príslušnom zameraní
- Koordinácia a realizácia na výkresovej dokumentácie
- Plánovaný chod a sledovanie plnenia objednávok v systéme SAP
- Spolupráca s ostatnými príslušnými internými oddeleniami firmy (plánovanie výroby, riadenie výroby, atď.)
- Prieskum trhu – vyhľadávanie nových dodávateľov
- Zodpovednosť za pridelené nákupne komodity
- Príprava a realizácia cenových jednaní
- Zodpovednosť za výber dodávateľa a konečnú cenu objednaných tovarov a služieb
- Kontrola dodržiavania zmluvných podmienok pri dodávkach
- Spracovávanie a odosielanie príslušných dokladov pri reklamácii
- Vyhľadávanie nových obchodných vzťahov a dohodnutie zmluvných podmienok – 3 zákazníci
- Vedenie potrebnej nákupnej dokumentácie
- Plánovanie a logistika dopravy objednaného tovaru a materiálu
- Nákupný reporting v zodpovedajúcej oblasti svojmu nadriadenému
- Kontrola faktúr
Ciele a zodpovednosti:
- zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce
- formulovanie a podávanie zlepšovacích návrhov s cieľom zefektívnenia nákupu dielov prípadne internej výroby
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
- spolupráca s oddeleniami v rámci spoločnosti
Funkcie a úlohy:
- koordinácia a realizácia uvedených cieľov a zodpovedností
- počítačové znalosti, samostatnosť, jazykové znalosti, technické myslenie, analytické myslenie a vyjednávacie zručnosti

- dochádzkový bonus
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Vaše životopisy zasielajte v slovenskom a nemeckom / anglickom jazyku.
Po posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- MS Office
- SAP systému na pokročilej úrovni - podmienka
- orientácia v technických výkresoch v oblasti strojárstva (čítanie výkresov)
- dobré znalosti v oblasti materiálového a skladového hospodárstva
- vyjednávacie zručnosti a komunikácia
- znalosť cudzieho jazyka AJ / NJ
- výborné komunikačné schopnosti
- dobré znalosti v oblasti strojárskej výroby
- schopnosť orientácie na trhu v príslušnej oblasti -
- obchodné zručnosti

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou častí strojov a montážnych skupín pre materský závod v Nemecku, ktorý je popredným výrobcom vstrekolisov pre kaučukové zmesi na svete. Spoločnosť má vytvorenú hustú sieť obchodných a servisných zastúpení po celom svete a okrem toho je vďaka ďalším závodom prítomná vo všetkých ekonomicky významných regiónoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Desma Slovakia s.r.o.
Šebešťanová 262
017 01 Považská Bystrica
ID: 3209707   Dátum zverejnenia: 9.10.2017