Reagujte bez životopisu

3D Modelář Senior / CAD specialista

DESIGNPACK s.r.o.

Kutnohorská 821, Kolín IV, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:

Jako Senior 3D Modelář budete klíčovým členem našeho týmu, zodpovědným za vytváření pokročilých digitálních modelů (CAS) a povrchů interiérů/exteriérů pro naše automobilové projekty.

Náplň práce:

- Vytváření a úprava vysoce kvalitních 3D modelů a povrchů (Class-A) pro automobilové projekty.

- Spolupráce s designéry, inženýry a dalšími členy vývojového týmu při návrhu a optimalizaci modelů.

- Analyzování technických specifikací a požadavků na design pro zajištění přesnosti a proveditelnosti modelů.

- Účast na designových a technických schůzkách, prezentace návrhů a poskytování odborné zpětné vazby.

- Průběžné sledování nejnovějších trendů a technologií v oblasti 3D modelování a automotive designu.

Požadavky:

- Minimálně 5 let zkušeností s 3D modelováním, z toho alespoň 3 roky v oblasti automotive.

- Pokročilá znalost nástrojů pro 3D modelování (např. Alias, ICEM Surf...).

- Znalost procesům tvorby Class-A povrchů.

- Schopnost pracovat s technickými výkresy a specifikacemi.

- Výborné komunikační a týmové dovednosti.

- Kreativní myšlení a schopnost řešit komplexní problémy.

- Samostatnost, pečlivost a orientace na detail.

Nabízíme:

- Individuální pracovní podmínky.

- Možnost podílet se na inovativních projektech s globálním dosahem.

- Stabilní práci v malé firmě.

- Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem.

- Příjemné a moderní pracovní prostředí.

- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova dle dohody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost si napracovat hodiny
Provize z prodeje
Stravenky/příspěvek na stravování
Rozjezd zcela nového projektu
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Dog-friendly office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Lukáš Volf
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4836421  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc