Logo Design MP, s.r.o.

Pracuj s nami ako skúsený PLC Programátor, staň sa ďalšou hviezdou v našej rastúcej automatizačnej firme

Design MP, s.r.o.

Miesto práce
Za mostom 739, 031 04 Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacFinálna výška mes. mzdy závisí od praxe, schopností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ak hľadáš novú výnimočnú príležitosť vo svojej kariére, staň sa naším profesionálnym členom tímu, ktorý vytvára budúcnosť automatizácie.

Ak skúsenosti nemáš a si ABSOLVENT, určite sa tiež ozvi. Vymyslíme spolu, ako sa staneš ostrieľaný PLC programátor!

Neváhaj! Pošli nám životopis, aby ťa niekto nepredbehol, určite sa ozveme!

Tvojou úlohou bude:

  • ​Vývoj riadiacich systémov pre PLC (jednoúčelové stroje a linky)
  • ​Konfigurovanie servo pohonov, frekvenčných meničov a ostatných prídavných zariadení
  • Oživovanie, testovanie, ladenie jednoúčelových strojov a liniek
  • Budeš spolupracovať s ostatnými kolegami, ktorí radi pomôžu pri hľadaní nových a efektívnych riešení pre navrhované jednoúčelové zariadenia a linky

V tíme sa budeš cítiť ako doma a spoločne budete pracovať na projektoch, ktoré majú reálny vplyv na svet okolo nás.

✓ Flexibilný pracovný čas, ktorý sa prispôsobí tvojim potrebám

✓ Práca v jednozmennom režime, ktorý ti umožní plánovať svoj voľný čas

✓ Stabilná práca v čistom a modernom pracovnom prostredí

✓ Dostaneš všetko, čo potrebuješ k svojej práci - moderné pracovné nástroje a technológie

✓ Počas práce ti poskytneme nápoje zdarma

✓ Pravidelné firemné akcie, ktoré ti umožnia spoznať sa s kolegami a zlepšiť tímovú spoluprácu

✓ Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu, čo ti umožní zlepšiť si svoje zručnosti a získavať nové skúsenosti.

Kontaktovať ma môžete aj na e-mailovej adrese: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

- Vyžadujeme technické a analytické myslenie

- Precíznosť a spoľahlivosť sú pre nás dôležité

- Aktívna práca v tíme nás posúva vpred

- Schopnosť učiť sa nás zaujíma

- Skúsenosti nie sú nevyhnutnosťou, hlavné sú nadšenie a chuť sa učiť!

Design MP je firma, ktorá s malým kolektívom realizuje projekty pre strojársky, elektrotechnický, drevársky a automobilový priemysel. Zameriavame sa hlavne na dodávku jednoúčelových, prototypových a robotických zariadení alebo celých liniek, pričom sa snažíme navrhovaným riešením posúvať hranice toho čo dokážeme. Dodávky realizujeme na kľúč od tvorby konceptu, cez konštrukciu, elektroprojekciu, výrobu, montáž, elektroinštaláciu, programovanie až po konečné odovzdanie u zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Črepovská
Tel.: +421940500660
E-mail: poslať životopis
ID: 4788914  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac