Asistent obchodného oddelenia, fakturant

DerStar Pharma SK s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 13, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
1 300 EUR/mesiacmzda môže byť upravená v závislostí od skúseností kandidátá

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola správnosti prijatých faktúr
- prijimanie tovaru do skladového hospodárstva
- riešenie reklamácií poškodeného tovaru s dodávateľmi
- vystavovanie tovarových faktúr a evidenica faktúr na úhradu v internom systéme
- zakladanie faktúr a iných súvisiacích dokumentov do šanónov
- administratnívne triedenie a zakladanie dokladov
- komunikácia s kolegami v sklade
- komunikácia s obchodnými partnermi v anglickom jazyku
- pomocné administratívne práce
- prijatie a obsluha návštev
- pošta, objednávanie kancelárskych potrieb

• práca v stabilnej spoločnosti s nízkou fluktuáciou
• mladý kolektív
• príjemné pracovné prostredie
• notebook a mobilný telefón (po skúšobnej dobe)
• podpora pri získavaní odbornej kvalifikácie
• atraktívne benefity
• motivujúce odmeňovanie

Informácie o výberovom konaní

miesto výkonu práce: Galvaniho 13, Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Adobe Acrobat Reader - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť programov Microsoft Excel (základné filtre, radenie podľa abecedy, násobenie a sčítavanie buniek), Microsoft Word, Outlook
• znalosť angličtiny – písomná a ústna komunikácia
• zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť
• logické myslenie, analyzovanie a riešenie problémov
• samostatnosť, spoľahlivosť
• organizačné schopnosti, komunikačné zručnosti, tímový hráč ochotný učiť sa
• proaktívny prístup k práci, flexibilita, loajalita

Veľkodistribúcia humánnych liekov
ID: 4306827  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac