Prevádzková manažérka

Dermatop s.r.o.

Miesto práce
Palackého 85/5, Trenčín
Termín nástupu
01.11.2018
550e v čistom + 200e príplatok v čistom + 70e stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola fungovania prevádzky centra estetickej a laserovej medicíny - spolu tri pobočky - (20 zamestnancov) - kontrola práce všetkých zamestnancov, dochádzka, objednávanie tovarov, marketing a reklama.

Nutné dokonalé ovládanie práce s PC. Šoférovanie osobného motorového vozidla (práca vyžaduje cestovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, precíznosť, vynikajúce organizačné schopnosti, serióznosť, lojálnosť, zodpovednosť, oddanosť.

Spoločnosť Dermatop s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2009. Jedna sa o Centrum estetickej a laserovej medicíny .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3516751  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550e v čistom + 200e príplatok v čistom + 70e stravné lístky