DERMACOL asistent/ka predaja v značkovej predajni OC Nivy Bratislava HPP

Dermacol, s.r.o.

Miesto práce
Nivy, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
najneskôr 2.5. 2024, reps. dohodou
1 030 EUR/mesiacplus • bonusy • zaujímavé motivačné akcie (extra odmena) a naviac: • príplatky za soboty a nedele • výrazné zľavy na nákup • príspevok na stravné • navýšenie zákl.mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:

Ak sa zaujímate o kozmetiku, sledujete aktuálne trendy v beauty svete, baví Vás práca s ľudmi, máte rád/rada nové výzvy, dajte nám o sebe vedieť.
Do našej značkovej predajne Dermacol v nákupnom centre Nivy v Bratislave hľadáme šikovné a pracovité osoby na pozíciu Asistent predaja na plný aj skrátený úväzok, na doplnenie nášho tímu.
Využite túto príležitosť a staňte sa našou súčasťou. Ako asistent/ka predaja budete mať možnosť plne sa realizovať vo svete krásy a starostlivosti o pleť, reprezentovanom najúspešnejšou česko-slovenskou kozmetickou značkou. Pridajte sa do tímu Dermacol, kde s láskou ku kráse meníme svet!

Práca, ktorú Vám s dôverou zveríme:
- Poradenstvo pri výbere tovaru
- Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
- Práca s doplňovaním, preberaním a prijímaním tovaru
- Aktívne podieľanie sa na dosiahnutí spoločných cieľov
- Zodpovednosť za udržiavanie poriadku a čistoty na predajni
- Spolupodienie na vytváraní pozitívnej atmosféry na predajni

Benefity:
- zázemie stabilnej spoločnosti
- výrazné zľavy na naše produkty
- príplatky počas víkendov

Vek pre nás nie je rozhodujúci.
Privítame do tímu každého, koho práca baví.

Druh pracovného pomeru:
- Hlavný pracovný pomer – 160 hod/mesiac,

-Pracovná doba: nepravidelná pracovná doba

Pozícia je vhodná i pre absolventa

Prečo práve Dermacol?

Sme rodinná firma
- v našej spoločnosti si vážime každého zamestnanca
Stabilita
- sme stabilná kozmetická značka, ktorá na trhu pôsobí viac ako 57 rokov
Pracovné prostredie
- atraktívny a príjemný interiér, ktorý očarí na prvý pohľad
Príjemný kolektív
- priateľský kolektív, ktorý vám bude oporou

Ak vás naša ponuka zaujala a chcete pracovať práve pre nás, pošlite nám svoj životopis s fotkou a motivačným listom na e-mail : [email protected].

Nezabudnite, prosím, pripojiť súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- kozmetický kurz, kurz vizážista – vizážistka výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame:
- orientácia na cieľ a zákazníka
- tímovosť
- obchodné myslenie
- pozitívny a aktívny prístup
- bezúhonnosť
- časová flexibilita

Dermacol je najúspešnejšia česko-slovenská značka s viac ako 57-ročnou históriou. Stála pri zrode jedného z prvých krycích make-upov na svete, na ktorý odkúpili licenciu aj hollywoodske filmové štúdiá. Dermacol je dodnes synonymom pre dokonalý make-up a kvalitnú pleťovú starostlivosť, jeho produkty sa predávajú vo viac ako 70-tich krajinách sveta. Portfólio Dermacol obsahuje niekoľko stoviek produktov dekoratívnej, pleťovej, telovej kozmetiky a parfumov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Bírová
E-mail: poslať životopis
ID: 4730101  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 030 EUR/mesiac