Asistent/ka predaja, Dermacol studio, OC Mirage Žilina

Dermacol, s.r.o.

Miesto práce
Námestie Andreja Hlinku 8610/7b, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
15.2. 2023 resp. dohodou
800 EUR/mesiacPlus: • príplatky za víkendy • výrazné zľavy na nákup produktov Dermacol

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás baví kozmetika, sledujete nové trendy líčenia, radi pracujete s ľudmi a skúšate nové veci, pridajte sa k nám.
Ponúkame Vám prácu v predajni Dermacol v nákupnom centre MIRAGE Žilina, za podpory silnej a stabilnej kozmetickej značky Dermacol.

Vaša náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- asistentka predaja v predajni s kozmetikou
- starostlivosť o tovar
- práca s registračnou pokladnicou
- starostlivosť o zákazníkov
- inventúry
-čistota a poriadok na pracovisku

Pracovná doba: nepravidelná, dlhý – krátky týždeň
čiastočný úväzok, 30 hod/týždeň

Prečo sa rozhodnúť pre nás?
- Sme stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu s kozmetikou viac než 50 rokov
- Ponúkame motivujúci odmeňovací systém
- Pracovať budete v modernom a atraktívnom prostredí
- Čaká Vás priateľský, podporujúci, veselý kolektív
- Využívať môžete výrazné zamestnanecké zľavy
- Je toho ešte viac, dozviete sa na pohovore

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis s fotkou a stručný motivačný list pomocou formulára alebo priamo na e-mail : [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým o prejavený záujem. Ak informácie o Vás budú zodpovedať tomu, čo od budúceho kolegu očakávame, ozveme sa Vám s telefonickým pohovorom.

Pripojte prosím súhlas o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- kozmetický kurz, kurz vizážista – vizážistka výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na cieľ a zákazníka
- tímovosť
- obchodné myslenie
- pozitívny a aktívny prístup
- bezúhonnosť
- flexibilita

Dermacol je najúspešnejšia česko-slovenská značka s viac ako 57-ročnou históriou. Stála pri zrode jedného z prvých krycích make-upov na svete, na ktorý odkúpili licenciu aj hollywoodske filmové štúdiá. Dermacol je dodnes synonymom pre dokonalý make-up a kvalitnú pleťovú starostlivosť, jeho produkty sa predávajú vo viac ako 70-tich krajinách sveta. Portfólio Dermacol obsahuje niekoľko stoviek produktov dekoratívnej, pleťovej, telovej kozmetiky a parfumov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4401481  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac