Asistent/ka predaja v predajni Dermacol Bratislava, Stanica Nivy 1/2 úväzok

Dermacol, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
415 EUR/mesiac+ osobné hodnotenie a bonusy, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás kozmetika, sledujete nové trendy líčenia, radi pracujete s ľudmi a skúšate nové veci? Chcete sa zdokonaľovať v komunikácii aj v práci v obchode?
Nenechajte si ujsť príležitosť a pridajte sa k nám. Ponúkame Vám prácu v novej predajni v nákupnom centre Stanica Nivy, za podpory silnej a stabilnej kozmetickej značky Dermacol.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- asistentka predaja v predajni s kozmetikou
- starostlivosť o tovar v predajni
- práca s registračnou pokladnicou
- starostlivosť o zákazníkov
- starostlivosť o predajňu

- motivujúci hodnotiaci systém
- výrazné zamestnanecké zľavy na tovar
- garancia stabilnej spoločnosti
- práca v modernom a atraktívnom prostredí
- možnosť sebarealizácie
- stravné lístky, resp. príspevok na stravovanie vo výške 4€ ako samozrejmosť
- ďalšie benefity, ktoré budú upresnené na osobním pohovore

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis s fotkou a stručný motivačný list pomocou formulára alebo priamo na e-mail : [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým o prejavený záujem. Ak Vaše pracovné skúsenosti budú zodpovedať tomu, čo od budúceho kolegu očakávame, ozveme sa Vám s telefonickým pohovorom.
Pripojte prosím súhlas o spracovaní osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- kozmetický kurz, kurz vizážista – vizážistka výhodou

- orientácia na cieľ a zákazníka
- tímovosť
- obchodné myslenie
- pozitívny a aktívny prístup
- bezúhonnosť
- flexibilita

Dermacol je najúspešnejšia česko-slovenská značka s viac ako 57-ročnou históriou. Stála pri zrode jedného z prvých krycích make-upov na svete, na ktorý odkúpili licenciu aj hollywoodske filmové štúdiá. Dermacol je dodnes synonymom pre dokonalý make-up a kvalitnú pleťovú starostlivosť, jeho produkty sa predávajú vo viac ako 70-tich krajinách sveta. Portfólio Dermacol obsahuje niekoľko stoviek produktov dekoratívnej, pleťovej, telovej kozmetiky a parfumov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4229437  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 415 EUR/mesiac