Reagujte bez životopisu

Hlavný účtovník

DER Touristik SK a.s.

Bratislava-Nové Mesto 10055/, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 800 - 3 200 EUR/mesiacPlat sa skladá z fixnej zložky a mesačnej variabilnej zložky zo základnej mzdy. Konečná základná zložka mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Hlavného účtovníka do nášho tímu!

Náplň práce:

- Zodpovednosť za kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti v IFRS a SAS
- Vedenie tímu účtovníkov vo zverených úsekoch
- Spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky vrátane daňového priznania
- Spracovanie mesačných výkazov DPH, zodpovednosť za ostatné daňové priznania a zúčtovanie daní
- Rekonciliácia účtov, kontrola účtovania a riešenie nezrovnalostí
- Reporting, spracovanie finančných analýz a štatistík, spolupráca s controllingom
- Spolupráca s audítormi a daňovými poradcami, orgánmi štátnej správy as ostatnými inštitúciami pri vykonávaní kontrol a revízií
- Poskytovanie a spracovávanie podkladov pre potreby riadenia a rozhodovania organizácie
- Sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovnej problematiky a ich aplikácie v oblasti účtovníctva
- Zodpovednosť za zabezpečovanie archivácie účtovných písomností v rámci platnej legislatívy
- Správa interných smerníc
- Plnenie ad hoc úloh na základe pokynov nadriadeného
- Spolupráca na projektoch v rámci skupiny

Pracovná doba:

- Pracovný čas s možnosťou flexibilného prispôsobenia
- Pracovný týždeň od pondelka do piatku

- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Výborná znalosť účtovných štandardov, IFRS, SAS
- Minimálne 5 rokov skúseností na pozícii hlavného účtovníka
- Znalosť systému SAP a znalosť práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na pokročilej úrovni
- Znalosť daňového systému a základné právne povedomie
- Angličtina na komunikatívnej úrovni

Firemné rekreačné zariadenia
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Možnosť home office
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Mobilný telefón
Zahraničné pracovné cesty
Individuálne rozvrhnutie pracovného času
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Vyhradený čas na inovácie
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pridajte sa k nám, sme najväčšia cestovná skupina na slovenskom trhu a stále rastieme.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarína Bertóková
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku