Hlavný účtovník

DER Touristik SK a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 450 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti v IFRS a SAS
• Vedenie tímu účtovníkov vo zverených úsekoch
• Spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky vrátane daňového priznania
• Spracovanie mesačných výkazov DPH, zodpovednosť za ostatné daňové priznania a zúčtovanie daní
• Rekonciliácia účtov, kontrola účtovania a riešenie nezrovnalostí
• Reporting, spracovanie finančných analýz a štatistík, spolupráca s controllingom
• Spolupráca s audítormi a daňovými poradcami, orgánmi štátnej správy as ostatnými inštitúciami pri vykonávaní kontrol a revízií
• Poskytovanie a spracovávanie podkladov pre potreby riadenia a rozhodovania organizácie
• Sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovnej problematiky a ich aplikácie v oblasti účtovníctva
• Zodpovednosť za zabezpečovanie archivácie účtovných písomností v rámci platnej legislatívy
• Správa interných smerníc
• Plnenie ad hoc úloh na základe pokynov nadriadeného
• Spolupráca na projektoch v rámci skupiny

- Stravné karty
- Motivačné ohodnotenie
- 3 dni Sick Days
- Zľavy na dovolenku pre seba, rodinu a známych
- Úzku spoluprácu s vedúcim a s kolegami
- Prácu v príjemnom a modernom prostredí
- Multisport karta za zvýhodnenú cenu
- Možnosť občasného homeofficu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie/účtovník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

5

• SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
• Výborná znalosť účtovných štandardov, IFRS, SAS
• Minimálne 5 rokov skúseností na pozícii hlavného účtovníka
• Znalosť systému SAP a znalosť práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na pokročilej úrovni
• Znalosť daňového systému a základné právne povedomie
• Angličtina na komunikatívnej úrovni.

Pridajte sa k nám, sme najväčšia cestovná skupina na slovenskom trhu a stále rastieme.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4586215  Dátum zverejnenia: 27.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac