Logistický manažér (Dispečer/Disponent)

DER KURIER Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Elektrárenská, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 700 EUR/mesiac• Mesačné odmeny • Kvartálne odmeny • Preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia vnútroštátnych a medzinárodných prepráv
• Komunikácia so zákazníkmi a organizovanie prepráv
• Komunikácia s dopravcami a partnermi
• Spracovanie komplexnej agendy nových objednávok
• Spracovávanie dopytov - tvorba a nastavovanie cien
• Operatívne riešenie zákazníckych požiadaviek, zmien a reklamácií
• Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel
• Riadenie a kontrola harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru
• Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov
• Evidencia údajov o vykonaných jazdách

• Sebarealizácia v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Možnosť odborného vzdelávania a osobnostného rastu
• Príspevok na jazykové kurzy
• Súkromná zdravotná starostlivosť
• Príspevok na zdravú stravu
• Príspevok na športové a relaxačné aktivity (wellness, masáže a pod.)
• Osobný bonusový systém na základe individuálneho výkonu
• Kvartálne odmeny na základe výkonu oddelenia a firmy
• Preplácanie nadčasov
• Fixná mzda

Informácie o výberovom konaní

Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 a 9:00 do 18:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: nie

CV a motivačný list v slovenskom jazyku, vrátane uvedenia súhlasu so spracovaním osobných údajov pre proces výberového konania zasielajte mailom na adresu: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vo vyššej miere spĺňajú požiadavky a to do 1 týždňa od Vašej žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Osobnostné predpoklady:
• Komunikatívnosť a zodpovednosť
• Samostatnosť a precíznosť
• Odolnosť voči stresu
• Silná orientácia na zákazníka
• Efektivita a produktivita

Potrebné zručnosti:
• Medziľudské komunikačné schopnosti
• Spolupráca a riešenie problémov
• Analytické (kritické) myslenie
• Chuť aktívne sa učiť a rásť
• Technologické zručnosti
• Úsudok a rozhodovanie
• Nebáť sa zmeny

Naše hodnoty:
• Vzdelávanie a osobný rozvoj
• Efektivita a trvalá udržateľnosť
• Otvorená komunikácia
• Rešpektovanie rôznorodosti
• Proaktivita a lojalita
• Prepojenie celku a sila kolektívu

"Používaním najmodernejších technológií spracovávať prepravy rýchlejšie a spoľahlivejšie."

Spoločnosť poskytujúca kuriérske a logistické služby s vnútroštátnym a medzinárodným pôsobením. Der Kurier je sieťový systém, ktorý vykonáva expresnú prepravu kusových a balíkových zásielok na Slovensku, v Európe a po celom svete, využívaním verejnej cestnej siete a vzdušnej dopravy. Spoločnosť na Slovensku pôsobí už od roku 2002.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4773358  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac