Obchodný zástupca (kuriérske služby)

DER KURIER Slovakia, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacHrubá mzda v závislosti od skúseností / od 1200 e brutto /

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou zodpovednosťou bude:

- získavanie nových klientov
- príprava a realizácia obchodných stretnutí
- starostlivosť už o existujúcu klientelu
- vytváranie cenových ponúk
- plnenie obchodného plánu
- spracovanie reportov a štatistík
- 80% práce v Bratislave, 20% práce služobné cesty mimo Bratislavy (západné,
príp. stredné Slovensko)

Ponúkame:
- sebarealizácia v stabilnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- mladý dynamický tím
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- bonusový systém odvíjajúci sa od výkonu
- služobný automobil

CV a motivačný list v slovenskom jazyku, vrátane uvedenia súhlasu so spracovaním osobných údajov pre proces výberového konania zasielajte mailom na adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vo vyššej miere spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii obchodník v oblasti kuriérskych služieb a logistiky min. 2 roky

Počet rokov praxe

5

Požadované predpoklady a skúsenosti:

- prax v obchode min. 5 roky
- prax na pozícii obchodník v oblasti kuriérskych
služieb a logistiky min. 2 roky
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- MS Office na úrovni užívateľ
- VP skup. B – aktívny vodič
- dobrá znalosť Bratislavy a orientácia v meste
- znalosť obchodných techník (i predaja po telefóne), vedenie obchodného stretnutia výhodou
- výborná znalosť slovenského jazyka slovom i písmom
- znalosť anglického/nemeckého jazyka výhodou
- zodpovednosť, precíznosť, analytické myslenie, proaktivita, lojálnosť, silná orientácia na zákazníka, osobná efektivita

"Používaním najmodernejších technológií spracovávať prepravy rýchlejšie a spoľahlivejšie."

Spoločnosť poskytujúca kuriérske a logistické služby s vnútroštátnym a medzinárodným pôsobením. Der Kurier je sieťový systém, ktorý vykonáva expresnú prepravu kusových a balíkových zásielok na Slovensku, v Európe a po celom svete, využívaním verejnej cestnej siete a vzdušnej dopravy. Spoločnosť na Slovensku pôsobí už od roku 2002.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3910916  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac