Kuriér na čiastočný úväzok /SZČO/

DER KURIER Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
14.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každý pracovný deň doručovanie a vyzdvihovanie zásielok v Bratislave /Petržalka/ v čase 13:00-16:00/ cca 7-15 stopov za celý čas/

- sebarealizácia v stabilnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- mladý dynamický tím

Hľadáme aktívneho šoféra so skúsenosťami s jazdením s dodávkou do 3,5 tony. Jazdenie na firemných autách.
Ponúkame stabilnú prácu s menším počtom stopov na hodinu nakoľko naša spoločnosť sa nevenuje doručovaniu e-shopov. Vyzdvihovanie a doručovanie 95% zásielok výlučne u firemných zákazníkov.
Práca výlučne na živnosť.
CV a motivačný list v slovenskom jazyku, vrátane uvedenia súhlasu so spracovaním osobných údajov pre proces výberového konania zasielajte mailom na adresu: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vo vyššej miere spĺňajú požiadavky a to do 1 týždňa od Vašej žiadosti. Vhodné ako doplnkový úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, analytické myslenie, lojálnosť, silná orientácia na zákazníka, efektivita

"Používaním najmodernejších technológií spracovávať prepravy rýchlejšie a spoľahlivejšie."

Spoločnosť poskytujúca kuriérske a logistické služby s vnútroštátnym a medzinárodným pôsobením. Der Kurier je sieťový systém, ktorý vykonáva expresnú prepravu kusových a balíkových zásielok na Slovensku, v Európe a po celom svete, využívaním verejnej cestnej siete a vzdušnej dopravy. Spoločnosť na Slovensku pôsobí už od roku 2002.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3359601  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou