900 EUR Reagujte bez životopisu

Ekonóm/ka, účtovník/čka

Depaul Slovensko, n.o.

Miesto práce
Mokrohájska cesta, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme privítali v našom tíme človeka, ktorý by sa chcel stať súčasťou zmeny v systéme pomoci ľuďom bez domova. Ak máš rád prácu s číslami, rozumieš účtovníctvu, rád sa učíš nové veci a záleží Ti na budovaní hodnôt a búraní stereotypov v spoločnosti, príď medzi nás!

Prečítaj si, čo Ťa u nás čaká a neminie :)

- Účtovníctvo, financie a administratívne činnosti s tým spojené.
- Reporting vedeniu organizácie a štátnym inštitúciám.
- Zostavovanie rozpočtov organizácie a sledovanie ich čerpania.
- Vyúčtovanie projektov.
- Kontrola faktúr a príprava podkladov k úhradám.

Nemusíš sa báť, všetko Ťa naučíme :)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

Ponúkame Ti prácu v najväčšej organizácií pracujúcej s ľuďmi bez domova, kde môžeš načerpať mnoho nových skúseností, a to nie len v oblasti finančníctva.
To, čo môžeš u nás získať je:
- prácu, ktorá má ZMYSEL
- prácu, ktorá Ti dáva možnosť NAHLIADNUŤ HLBŠIE do života ľudí na ulici
- prácu, ktorá Ti umožňuje ZMENIŤ SYSTÉM v oblasti bezdomovectva.
Okrem toho na Teba čaká skvelý tím ľudí, aby spolu s Tebou v plnom nasadení budovali lepšie miesto pre človeka v spoločnosti. Nezabudni, že každý z nás by mal mať miesto, ktoré môže nazvať domovom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Anglický jazyk výhodou.
Bezúhonnosť

Depaul Slovensko pomáha ľuďom v núdzi - ľuďom bez prístrešia, znevýhodneným a sociálne vylúčeným. Jeho cieľovou skupinou sú ľudia dlhodobo žijúci bez domova, trpiaci závislosťami, zanedbaní po fyzickej aj psychickej stránke.

Depaul Slovensko prevádzkuje nízkoprahové zariadenia pre ľudí bez domova. Organizácia vznikla v roku 2006 ako reakcia na krízovú situáciu, kedy na následky zimy zomrelo v Bratislave 19 ľudí bez domova. Každý deň zabezpečuje nocľah a stravu pre 200-250 klientov. Od založenia to už je viac ako 400.000 nocľahov.

Materskou spoločnosťou je Depaul International, ktorá má pobočky aj v iných krajinách - vo Veľkej Británii, Írsku, Francúzsku, na Ukrajine a v USA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kapitulská 18
814 14 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3802778   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900