Vodič prepravnej služby a pomocný pracovník v zariadení sociálnych služieb

Depaul Slovensko, n.o.

Miesto práce
Hattalova 6, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2021, resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
830 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie klientov (prijímateľov sociálnej služby v zariadení) na vyšetrenia a iné úkony v zdravotníckych zariadeniach
- sprevádzanie klientov pri návšteve zdravotníckych zariadení
- zabezpečenie predpísania a následné vybratie liekov klientov predpísaných v zdravotníckom zariadení
- sprevádzanie klientov pri vybavovaní úradných záležitostí a počas voľno-časových aktivít
- obstarávanie nákupov potrebných pre zabezpečenie chodu zariadení sociálnych služieb zamestnávateľa
- preberanie a dovoz vecí darovaných zamestnávateľovi
- vykonávanie prepravnej služby (ako vodič) ako sociálnej služby podľa zákona o sociálnych službách a úkonov s tým súvisiacich
- starostlivosť o vozový park zamestnávateľa v stanovenom rozsahu
- administratívne činnosti spojené s výkonom dohodnutého druhu práce

Ak Vás láka spoznať životy a osudy ľudí vylúčených z bývania so zhoršeným zdravotným stavom a prispieť k skvalitneniu ich životných podmienok, pridajte sa k nám!

Okrem skvelého kolektívu, spoločných teambuildingov, školení a kurzov ponúkame:
- prácu, ktorá má ZMYSEL
- prácu, ktorá dáva možnosť NAHLIADNUŤ HLBŠIE do života ľudí vylúčených z bývania
- prácu, ktorá umožňuje ZMENIŤ SYSTÉM v oblasti bezdomovectva.

Váš životopis zasielajte, prosím, spolu s motivačným listom.
Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú podmienky uvedené nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax s cieľovou skupinou (ľuďmi vylúčenými z bývania) alebo v oblasti prepravy osôb výhodou

Počet rokov praxe

1

schopnosť sociálneho kontaktu, sociálne cítenie, komunikatívnosť, empatia, kultivované a pohotové vystupovanie, istota a rozhodnosť, schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, schopnosť prijať zodpovednosť, sebakontrola, flexibilita

bezúhonnosť

Depaul Slovensko patrí už viac ako 15 rokov k najväčším organizáciám v Európe, ktoré podávajú pomocnú ruku ľuďom bez domova. Našou víziou je spoločnosť, kde má každý miesto, ktoré môže nazývať svojím domovom.

Ľuďom bez domova pomáhame v Bratislave už od roku 2006 s cieľom ponúknuť im príležitosť naplniť svoj potenciál a posunúť sa smerom k nezávislej a pozitívnej budúcnosti. Začínali sme ako skupina dobrovoľníkov v opustenom sklade na konci mesta. Dnes máme 6 rôznych zariadení, viac ako 70 zamestnancov, desiatky dobrovoľníkov a denne pomáhame viac než 350 ľuďom v núdzi. Pre klientov sme k dispozícii každý deň v teréne, ošetrovni, útulkoch pre chorých, ale i najväčšej nízkoprahovej nocľahárni v strednej Európe. Našich klientov podporujeme tiež v samostatnom bývaní a v začleňovaní sa do lokálnych komunít.

V roku 2022 sme začali poskytovať aj humanitárnu starostlivosť, ktorá je smerovaná na pomoc ľuďom postihnutým konfliktom na Ukrajine.

Zároveň sme súčasťou medzinárodnej charitatívnej organizácie Depaul International, ktorá okrem Slovenska pôsobí aj v Spojenom kráľovstve, Írsku, USA, Ukrajine, Chorvátsku a Francúzsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3194346  Dátum zverejnenia: 23.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac