1 300 - 1 600 EUR

Vodič/ka kamiónu (MKD) len SK - CZ - SK

DEOL JOY s.r.o.

Slovensko, Česko, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie nákladného vozidla, kamiónu na trasách len SK - CZ - SK
podľa pokynov dispečera.
- Zabezpečenie tovaru na návese.
- Dohľad pri nakládke a vykládke tovaru.
- Kontrola sprievodných dokladov.
- Starostlivosť o vozidlo.

Jazdí sa len z SK do CZ a späť (často rovnaké firmy).
Práca od pondelka do piatku, víkendy doma.
Začína a končí sa v Lučenci alebo vo Zvolene, preto je táto práca vhodná pre uchádzača s tohto región.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

(Brutto) 624€ + Diéty (cca 500€) + odmeny (cca 500€) závisí od pracovných dní.(Možnosť zárobku NETTO 1300€ až 1600€)

Informácie o výberovom konaní

- Vodič má pridelený ťahač (E6) aj náves.
- Automatická mýto, tank. karta.
- Viac info pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický, automechanik a podobne.

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- Samostatnosť, zodpovednosť, orientácia sa v platnej legislatíve zo schopnosťou optimálneho využitia pracovného času vodiča podľa 561.
- Slušné a seriózne vystupovanie a jednanie.
- Všetky doklady potrebná k vedeniu vozidla.
- Ideálne nefajčiar.

Sme dopravná spoločnosť zaoberajúca sa prevažne prepravou tovaru kamiónmi na trase SK - CZ - SK.
Sprostredkovanie poistenia,úverov a finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nám.republiky 11
98401 Lučenec

Kontakt

ID: 3707428   Dátum zverejnenia: 17.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   (Brutto) 624€ + Diéty (cca 500€) + odmeny (cca 500€) závisí od pracovných dní.(Možnosť zárobku NETTO 1300€ až 1600€)