Account Manager

Dentsu Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou mediálnej agentúry Carat (v rámci globálnej siete Dentsu Aegis Network )a tvor s nami mediálne kampane, z ktorých bude nadšený nielen klient ale aj my . V portfóliu máme klientov z rôznych segmentov, nájdeš medzi nimi určite svoj lovebrand. Pridaj sa k nášmu Client Servis tímu ako Account Manager ! Čo bude Tvojou úlohou ?

- Starostlivosť a poskytovanie servisu klientom
- Prijímanie a spracovanie briefov
- Účasť na tendroch a pomoc pri získavaní nových klientov
- Plánovanie mediálnych kampaní, tvorba mediálnych stratégií
- Práca s agentúrnymi plánovacími a reportovacími nástrojmi a softvérmi
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami agentúry (offline, online, data, research)
- Príprava a prezentácia stratégií, plánov, konkurenčných alebo post buy analýz, štatistík a prehľadov vzhľadom na požiadavky klientov alebo našej siete
- Získavanie, spracovávanie informácií o mediálnom trhu

- Multisport karta
- Firemný notebook/mobil
- Home office 1x týždenne
- Flexibilný pracovný čas, 13.plat, odmeny
- Možnosti vzdelávania, školenia, kurzy, konferencie
- Angličtina v skupinách v rámci pracovnej doby
- Team buildingy
- Parkovacie miesto za poplatok
- Moderný office - máme aj hojdačku 
- Super partiu kolegov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 ročné pracovné skúsenosti v mediálnej agentúre
- samostatnosť pri riešení zadaní a pri komunikácii s klientmi
- komunikatívnosť strategické myslenie a time management
- skúsenosti s prácou v systémoch Buying, Data Analyzer, Medplan, Golem, Mamut výhodou
- zmysel pre detail a vzťah k číslam ti nesmie chýbať
- svoje štrukturované CV zasielaj na adresu uvedenú nižšie

Skupina dentsu International sa skladá z globálnych agentúr – Carat, dentsu X, Red Star a iProspect.
Víziou dentsu je prinášať klientom a spoločnosti zmysluplný pokrok a to cez expertízu a skúsenosti zo sveta médií, digitálnych technológií a kreatívnej komunikácie.
Ponúka širokú škálu špecializovaných produktov a služieb na tej najvyššej úrovni.
Dentsu International so sídlom v Londýne operuje v 145 krajinách sveta s viac ako 45 tisícmi špecialistov.
www.dentsu.sk
Náš IG profil @dentsusk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3749946  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac