Zubní lékař

Dentim s.r.o.

Místo práce
Prag

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho zdravotnického zařízení hledáme posilu do našeho týmu, šikovnou zubní lékařku / lékaře na plný úvazek. Součástí našeho týmu je samozřejmě aj dentální hygienistka. Požadujeme praxi min 1 rok, zájem o obor, znalost AJ, profesionální přístup k pacientům a příjemné vystupování. Nabízíme profesní růst, motivační platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, možnost vzdělávaní se v nejen implantologiji, stravenky, oblečení, sick - days, podpora vzdělávaní ve Vašem oboru, 5 týdnů dovolené a mnoho hodných pacientů. Čeká Vás příjemný kolektiv, rodinná klidná atmosféra, dlouho letité stabilní zázemí společnosti a příjemné pracovní prostředí poblíž centra Prahy. Veškeré podrobnosti Vám rádi sdělíme při osobním pohovoru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3951251  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.