Zubní sestra, zubní instrumentářka

Dentim s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho kolektivu do zubní ordinace přijmeme zdravotní sestru nebo zubní instrumentářku. Součástí zdravotnického komplexu je zubní laboratoř, dentální hygiena a OPG pracoviště. Požadujeme zájem o obor, praxe v oboru 1 rok, znalost AJ, flexibilitu, profesionální přístup k pacientům a příjemné vystupování. Placené odborné kursy ve Vašem oboru, stravenky a pracovní oblečení jsou součástí odměňování. Možnost pracovat u ved.lékaře jako vedoucí sestra, vzdělávání se v oblasti implantologie, nadstandardní platové ohodnocení, možnost dalšího odborného růstu, krátké pátky, koncoroční odměny, atd .. Nástupní provize 5.000,-Kč.
Vhodné pro ty, které hledají zaměstnání bez stresu a ocení přátelské prostředí v malém kolektivu. Nabízíme zázemí stabilní společnosti. Nástup možný ihned. Čeká Vás příjemné pracovní prostředí poblíž centra Prahy.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3465966  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc