Obchodní zástupce v oboru stomatologie

Dentalni sortiment APROS CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 3000 EUR/mesiac, provízny systém odmeňovania-vysoká provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
- chuť k práci, chuť k práci a navíc chuť k práci
- "otevřenost" na nové znalosti
- válečnou osobnost místo "domácí buchty"
- milé vystupování
- minimálně středoškolské vzdělání
- obsluhu balíčku Office
- zapojení "naplno"
- zajímavé osobní záliby (zda jste zajímavou osobnosti?)
Pokud splňujete tyto požadavky konec konců atypické a chcete opravdu dobře vydělávat, pošlete nám svůj životopis. Určitě vás pozveme na rozhovor :-)

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- profesionální školení zamířeno na sortiment (o vrtacích budete vědět víc než váš stomatolog)
- provozní odměna, která významně převyšuje průměr na trhu
- vybavujeme zbožím k přímé prodeje, abyste mohli hodně vydělat :-)
- náročného a zároveň spravedlivého vedoucího :-)

Informácie o výberovom konaní

Hledamy jedneho obchodniho zastupce v Bratislave a okoli. Plat 1000 EUR + premie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Společnost Dentální sortiment APROS CZ s.r.o. je nově vzniklým subjektem v oboru stomatologie. Je také výhradním distributorem stomatologických vrtáků

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Prodej stomatologickych nastroju

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2775909  Dátum zverejnenia: 30.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 3000 EUR/mesiac, provízny systém odmeňovania-vysoká provízia