Dentálna Hygienička / Hygienik- pridaj sa k nám a poď sa rozvíjať vo svojej profesii

DENTAL STUDIO spol. s r.o.

Miesto práce
Budovateľská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
október
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie profesionálnej dentálnej hygieny pre súkromnú klientelu,
- organizácie vlastnej práce podľa vopred dohodnutého harmonogramu,
- vybavenie ambulancie: práca podľa protokolu GBT s najnovším prístrojom Airflow Prophylaxis Master, možnosť pracovať s lupovými okuliarmi, ručné nástroje American Eagle,
- príležitosť odborne rásť v obore v spolupráci so zubným chirurgom,
- spolupráca so zdravotnou sestrou a recepciou,
- profesionálna a priateľská komunikácia s klientmi pred aj počas ošetrenia,
- spolupráca s manažmentom kliniky a navrhovanie zlepšení a inovácií v oblasti dentálnej hygieny

- spolupráca a podpora zdravotnej sestry,
- vlastná moderná ambulancia dentálnej hygieny,
- pracovné oblečenie,
- denné stravné 6 euro/deň,
- vzdelávacie aktivity a školenia podporované firmou,
- stabilná práca na zabehanej klinike so stabilnou klientelou,
- teambuildingy a spoločné raňajky,
- zamestnanecké zľavy na ošetrenia aj pre rodinných príslušníkov,
- priateľská atmosféra a mladý kolektív.

Do nášho rastúceho tímu v Bratislave hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu za účelom dlhodobej spolupráce. Ak sa chcete rozvíjať v profesii dentálnej hygieny, baví vás komunikácia s ľuďmi a máte chuť na sebe pracovať a učiť sa nové veci, pošlite nám svoj profesijný životopis.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke https://dentalcentrumnivy.eu Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaného životopisu boli vybraní do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dentálna Hygiena

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

predchádzajúca prax v zubnej ambulancii výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v obore dentálna hygiena,
- empatický a priateľský prístup ku pacientom,
- precíznosť a dôslednosť,
- dobré komunikačné zručnosti,
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám,
- schopnosť tímovej spolupráce a podpora kolegom,
- trpezlivosť,
- schopnosť samostatne riešiť situácie v ambulancii,
- motivácia učiť sa novým postupom a zdokonaľovať svoj výkon

Dental Centrum NIVY – je moderné stomatologické centrum v centre Bratislavy, ktoré pôsobí na trhu už od roku 2015. V našom stomatologickom centre ponúkame klientom nadštandardné služby, za ktorými je nielen profesionálny prístup k práci ale aj priateľský prístup ku zamestnancom. Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť hrdí na svoju prácu a majú motiváciu prispieť k rastu kliniky a počtu jej spokojných klientov. Ďalšie informácie o nás nájdete na stránke http://dentalcentrumnivy.eu alebo vo FB skupine https://www.facebook.com/dentalcentrumnivy/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4125840  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac