Recepčná/ý stomatologickej kliniky

DENTAL STUDIO spol. s r.o.

Miesto práce
Budovateľská 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe 1350 eur v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do mladého kolektívu na pozíciu recepčná/ý šikovného, príjemne vystupujúceho, komunikatívneho človeka. Žiadame proklientsky prístup a pedantnosť vo svojej práci. Práca na recepcii v stomatologickom centre. Náplň:
- prijímanie telefonátov
- objednávanie klientov
- komunikácia v anglickom jazyku!
- príprava kávy/čaju pre klientov
- administratívne výkony(platby, skenovanie dokumentov, tlačenie rtg snímkov, faktúr )
- sterilizácia nástrojov
- udržiavanie čistoty v čakárni
- dezinfekcia priestorov čakárne
- vybavovanie pošty
- zhotovovanie rentgenových snímkov 3D/OPG
- nástup IHNEĎ!

Gastro lístky v hodnote 4€/deň, 2x ročne dentálna hygiena, pracovný odev, v práci čerstvé ovocie a zelenina celý týždeň.

Svoj životopis a MOTIVAČNÝ LIST - Prečo by ste chceli pracovať na danej pozícii a práve na našej klinike?
Dokumenty mi prosím pošlite na email: [email protected] Ak nás Váš životopis zaujme, budeme Vás kontaktovať ohľadom osobného pohovoru. Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov, nebudeme kontaktovať každého. Za pochopenie ďakujeme. Prosím, reagujte na ponuku, len ak môžete nastúpiť IHNEĎ!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, proklientský prístup, pedantnosť, pracovitosť, 100% dochádzka do práce, schopnosť organizácie, schopnosť učiť sa nové veci, ktoré sú potrebné k výkonu práce.

Dental Centrum NIVY - moderné stomatologické centrum. V našom stomatologickom centre ponúkame klientom nadštandartné služby, preto vyžadujeme aj profesionálny prístup k práci. Ďalšie informácie nájdete na stránke http://dentalcentrumnivy.eu alebo FB skupine https://www.facebook.com/dentalcentrumnivy/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DENTAL STUDIO, spol. s r. o.
Budovateľská 4
821 08 Bratislava
ID: 3675202  Dátum zverejnenia: 21.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac