Logo DENTAL STUDIO spol. s r.o.

Zubný lekár

DENTAL STUDIO spol. s r.o.

Miesto práce
Budovateľská 4, Bratislava
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ podiel z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ošetrovanie pacientov v rámci svojich schopností a zručností pod neustálym dohľadom zubného lekára. Dôraz na kvalitu, nie kvantitu. Ďalšie vzdelávanie vo všetkých odboroch zubného lekárstva. Práca so všetkými najmodernejšími prístrojmi - mikroskop Zeiss Extaro, CEREC, 3D CT Sirona Orthophos, implantológia. Zubné laboratórium súčasťou.

podľa dohody

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlite svoj životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky praxe. Práca nie je vhodná pre absolventov. Komunikačná znalosť slovenčiny.

Dental Centrum NIVY – je moderné stomatologické centrum v centre Bratislavy, ktoré pôsobí na trhu už od roku 2015. V našom stomatologickom centre ponúkame klientom nadštandardné služby, za ktorými je nielen profesionálny prístup k práci ale aj priateľský prístup ku zamestnancom. Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť hrdí na svoju prácu a majú motiváciu prispieť k rastu kliniky a počtu jej spokojných klientov. Ďalšie informácie o nás nájdete na stránke http://dentalcentrumnivy.eu alebo vo FB skupine https://www.facebook.com/dentalcentrumnivy/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3606979  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac