Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár / dentist / odborný garant

Dental group, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1/10/2022
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 - 6 000 EUR/mesiacZáklad + % z výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pacientov v Zubnej ambulancii

Ponúkame ubytovanie
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Teambuildingy
Preplácanie školení
Zľavy na služby partnerských spoločností
Príjemné pracovné prostredie
Masér na pracovisku
Bezproblémové parkovanie v objekte.
Zamestnanecká strava
Profesionálna zostava kolegov - viac ako 10 zubných lekárov , špecialistov na:
Chirurgiu, implantologiu, endodonciu, atd. ktorí sú pripravení sa o svoje skúsenosti podeliť a vždy poradiť. Pozícia je vhodná aj pre stážistov / absolventov stomatológie - nových kolegov radi zaučíme.

Do zabehnutej zubnej ambulancie príjmeme zubných lekárov. Ambulancia je moderne a kvalitne vybavená s vlastnou recepciou pre 3 súpravy / 2D rtg, sterilizačná miestnosť, mikroskop, implantologia, scanner atd/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Zubny lekár

Počet rokov praxe

1

Všeobecná stomatológia, chuť pracovať a vzdelávať sa. Príjemné vystupovanie a komunikácia.

Objavte viac na : https://www.aurelclinic.sk/
ID: 4297230  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac