Upratovačka

DENTAL CLINIC GOLD s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
375 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme šikovnú upratovačku na upratovanie priestorov dentálneho centra a kancelárii, bližšie informácie sa dozviete na osobnom pohovore.
​Náplň práce:
​- upratovanie na polovičný úväzok 4 hodiny
​- upratovacie práce : vysávanie, utieranie prachu, umývanie podlahy, soc. zariadení, polievanie kvetov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

​Naša ambulancia novej generácie svojim pacientom poskytuje množstvo benefitov.

​Okrem toho, že zaručuje profesionálny prístup, trpezlivosť, kvalitnú a precíznu stomatologickú starostlivosť.
​Moderné priestory a príjemný personál sa snažia docieliť pozitívny zážitok s dokonalým výsledkom pre každého z vás.

​U nás ponúkame všetko pod jednou strechou:

​vlastné OPG, 3D RTG
​vlastné laboratóriá
​implantáty, fazety, zubné korunky
​chirurgické zákroky​

Naša ambulancia novej generácie svojim pacientom poskytuje množstvo benefitov.

Okrem toho, že zaručuje profesionálny prístup, trpezlivosť, kvalitnú a precíznu stomatologickú starostlivosť.
Moderné priestory a príjemný personál sa snažia docieliť pozitívny zážitok s dokonalým výsledkom pre každého z vás.

U nás ponúkame všetko pod jednou strechou:

vlastné OPG, 3D RTG
vlastné laboratóriá
implantáty, fazety, zubné korunky
chirurgické zákroky
Eezysmile strojčeky
ID: 4788929  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 375 EUR/mesiac