Zubný lekár

DENTAL CLINIC GOLD s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacfix+% z HV , výsledná výška mzdy bude dohodnutá na pohovore na základe skúsenosti a dohody s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zubného lekára s praxou , samostatne pracujúci lekár - vstupné a preventívne prehliadky, ošetrovanie pacientov všetkých vekových kategórii, základná stomatochirurgia, vykazovanie výkonov pre zdravotné poisťovne, poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo,
(záchovná stomatológia, protetická stomatológia)

- Príjemné pracovné prostredie
- Výborný pracovný kolektív
- Podpora vzdelávania, odborné tréningy, školenia
- Vysoko motivačné finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie
Komunikácia s pacientmi
Flexibilita, záujem o odbor
Zručnosť v odbore

Naša ambulancia novej generácie svojim pacientom poskytuje množstvo benefitov.

Okrem toho, že zaručuje profesionálny prístup, trpezlivosť, kvalitnú a precíznu stomatologickú starostlivosť.
Moderné priestory a príjemný personál sa snažia docieliť pozitívny zážitok s dokonalým výsledkom pre každého z vás.

U nás ponúkame všetko pod jednou strechou:

vlastné OPG, 3D RTG
vlastné laboratóriá
implantáty, fazety, zubné korunky
chirurgické zákroky
Eezysmile strojčeky
ID: 3815067  Dátum zverejnenia: 13.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac