Reagujte bez životopisu

Zubný lekár na výpomoc

Dental Centrum Sk, s.r.o.

Miesto práce
Júliusa Gábriša 2671/25, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda + progresívny % podiel z obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecná stomatológia, s možnosťou výberu špecializácie.

- moderné a príjemné stomatologické centrum v centre mesta, dlhodobo zabehnuté.
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- výborné platové podmienky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania

Hľadáme zubného lekára na čiastočný úväzok. Možnosť výberu pracovného času, kedykoľvek v týždni, vrátane víkendov.
Dni aj hodiny si volí lekár. O prípravu sa postará klinika.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a priateľské vystupovanie
- schopnosť pohotovo riešiť situácie v ordinácii a počas zákrokov
- schopnosť pristupovať k pacientovi empaticky a s rešpektom
- predchádzajúce skúsenosti sú vítané
- dôslednosť pri plnení úloh
- pozitívny prístup k práci
- chuť ďalej rozvíjať seba a zlepšovať zdravotnícke procesy v ordinácii spojené so zodpovednosťou zubného lekára
- znalosť anglického jazyka výhodou

Moderná zubná ambulancia s recepciou, príjemnou čakárňou, milým a zodpovedným personálom Vám môže ponúknuť široké spektrum služieb - od najzákladnejších po najnáročnejšie, vrátane implantológie, komplikovaných protetických riešení a ošetrenia v celkovej anestézii pod jednou strechou.

Naše stredisko má k dispozícií:
- špičkový digitálny tomograf 3D New Tom Giano
- mikroskop
- Intraorálny röntgen priamo v ambulancií

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4387368  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac