Zubný lekár/lekárka

DENTAL CARE Dr. Rosa, s. r. o.

Miesto práce
Námestie sv. Františka, Karlova Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacVýška platu sa odvíja od pracovných schopností zubného lekára.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte už svoju pracovnú skúsenosť, chcete samostatne pracovať a zvažujete ako ďalej? Samostatná prax alebo byť partnerom v tíme na kvalitnej klinike ?
Chcete pracovať v nadštandardne vybavenej klinike a nebyť zaťažený byrokraciou a organizáciou samostatnej ambulancie? Radi by ste sa vyhli riešeniu zástupov a nákladovosti samostatnej ambulancie počas dovoleniek alebo práceneschopnosti? Máte záujem sa ďalej vzdelávať, prehlbovať si špecializáciu v odbore? Ste samostatne pracujúci zubný lekár? Pridajte sa k nám.
Rôzne formy spolupráce sú možné .
Náplň práce: poskytovať stomatologickú (záchovnú, protetickú , základnú chirurgickú) starostlivosť s dôrazom na pro-klientske správanie voči klientom kliniky.

Ponúkame:
- možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania, prehĺbenia špecializácie vo vybranej oblasti stomatológie
- príspevky na vzdelávanie - školenia, semináre, kongresy
-stabilný finančný príjem
- stabilné pracovné prostredie
- profesionálny a priateľský tím kolegov - odborníkov
- zľavy na ošetrenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím, zašlite nám životopis a vyplnený súhlas so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný lekár, Stomatológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-prax v odbore výhodou
-pro-klientsky prístup
-záujem o ďalší odborný rast
- samostatnosť

DENTAL CARE Dr. Rosa je nadštandardne vybavená stomatologická a implantologická klinika, ktorá poskytuje pacientom komplexnú starostlivosť v oblasti implantológie, stomatochirurgie, konzervačnej a protetickej stomatológie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dental Care Dr. Rosa, s. r. o.
Nám. Sv. Františka 14
841 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3863429  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac