Zubný lekár/lekárka

Rosa Dental Clinic

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Od 4 500 EUR/mesiacVýška platu sa odvíja od pracovných schopností zubného lekára.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte už svoju pracovnú skúsenosť, chcete samostatne pracovať a zvažujete ako ďalej? Samostatná prax alebo byť partnerom v tíme na kvalitnej klinike ?
Chcete pracovať v nadštandardne vybavenej klinike, nebyť zaťažený byrokraciou, organizáciou samostatnej ambulancie, dlhodobo sa venovať endodoncii, estetickej stomatológie a protetickým prácam? Radi by ste sa vyhli riešeniu zástupov a nákladovosti samostatnej ambulancie počas dovoleniek alebo práceneschopnosti? Máte záujem sa ďalej vzdelávať, prehlbovať si špecializáciu v odbore? Ste samostatne pracujúci zubný lekár? Pridajte sa k nám.
Rôzne formy spolupráce sú možné .
Náplň práce: poskytovať stomatologickú (záchovnú, protetickú , základnú chirurgickú) starostlivosť s dôrazom na pro-klientske správanie voči klientom kliniky.

Ponúkame:
- možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania, prehĺbenia špecializácie vo vybranej oblasti stomatológie
- odborný rast
- príspevky na vzdelávanie - školenia, semináre, kongresy
-stabilný finančný príjem
- stabilné pracovné prostredie
- profesionálny a priateľský tím kolegov - odborníkov
- zľavy na ošetrenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
-spoločné teambuildingy, firemné raňajky
-pracovné oblečenie, pranie pracovného oblečenia na klinike

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím, zašlite nám životopis a vyplnený súhlas so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: [email protected] alebo [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný lekár, Stomatológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-prax v odbore výhodou
-pro-klientsky prístup
-záujem o ďalší odborný rast
- samostatnosť, zodpovednosť a komunikatívnosť

Rosa Dental Clinic, prevádzkovateľ Dental Care Dr. Rosa, s.r.o., Nám. Sv. Františka 14, 841 04 Bratislava, je klinika modernej stomatológie, ktorá poskytuje pacientom komplexnú starostlivosť v oblasti implantológie, stomatochirurgie, konzervačnej a protetickej stomatológie. Bližšie informácie nájdete na stránke www.rosadentalclinic.sk .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3863429  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac