Можливість для людей з України

Zubný technik na stomatologickej klinike Dentakra

DENTAKRA s.r.o.

Miesto práce
Jabloňová 4909/2, Poprad-Veľká
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacmzda od 2000€ brutto + % obratu, v závislosti od úväzku a výkonu, možnosť aj inej formy spolupráce - napr. prenájom zubnej techniky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v novozriadenej zubnej technike
-zabehnutie procesov CAD-CAM technológií, finalizácie protetických prác
-práca so softvérom Exocad
-zhotvovanie ortodontických dláh a retainerov
-práca s 3D tlačou

- práca v príjemnom prostredí modernej stomatologickej kliniky
- moderné a nadštandardné vybavenie
- mladý kolektív
-možnosť využitia služobného auta
-podpora vzdelávania
- iné firemné benefity

Výberové konanie sa uskutoční formou osobného pohovoru, vo vopred dohodnutom termíne. Vyhradzujeme si právo pozvať na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov.
Spolu so životopisom a motivačným listom zašlite aj váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-odborná spôsobilosť na danej pozícii
-inovatívnosť, kreativita, schopnosť učiť sa nové veci
-schopnosť samostatne pracovať a zabehnúť nové procesy
- systematický prístup k úlohám
- praktické myslenie, spoľahlivosť

Spoločnosť Dentakra, s.r.o. je privátna stomatologická klinika v Poprade, poskytujúca kvalitnú a nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Využívame najmodernejšie spôsoby ošetrenia. Prioritou našej spoločnosti je proklientský prístup zameraný na odbornosť a kvalitu. Klinika s 15-19 zamestnancami, nadštandardne zariadená 8 stomatologickými súpravami, 4 stomatologické mikroskopy, zubné skenery, kompletné CAD-CAM zubotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2101996  Dátum zverejnenia: 13.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac