Reagujte bez životopisu

Zubný lekár - záskok počas materskej dovolenky, Šamorín

Dentafix, s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zubného lekára/lekárku na záskok počas materskej dovolenky. Vhodné aj pre zubára, ktorý si chce privyrobiť - maximálne flexibilná pracovná doba, možnosť pracovať len niektoré dni v týždni (podľa preferencií zubára). Samozrejme, v prípade záujmu ponúkame možnosť aj dlhodobejšej spolupráce.

Zubného lekára/lekárku hľadáme do zabehnutej súkromnej zubnej ambulancie v Šamoríne, neďaleko Bratislavy, s výbornou dopravnou dostupnosťou. Ambulancia má k dispozícii 1 nové moderné kreslo, vybavená je kompletne novým zariadením, vrátane intraorálneho RTG. Nachádza sa v príjemnom prostredí v centre Šamorína, s bezproblémovým parkovaním.

Náplň práce:
- poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo
- moderná stomatológia, protetika, dentálna hygiena, estetika, zákl. chirurgia

Pozícia je vhodná pre lekára s praxou, ale aj pre šikovného absolventa schopného samostatne pracovať. Absolventa/absolventku radi zaučíme. V prípade záujmu píšte na [email protected], prípadne volajte na +421 911 139 259.

- maximálne flexibilná pracovná doba (možnosť pracovať aj pár hodín denne, podľa preferencií zubára)
- možnosť pracovať len niektoré dni v týždni (podľa preferencií zubára)
- nadštandardné finančné ohodnotenie (fixný plat + percentá z obratu)
- účasť na školeniach platená zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Plne funkčná zabehnutá súkromná zubná ambulancia v centre Šamorína.
ID: 4180307  Dátum zverejnenia: 17.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac