Zubná asistentka

DentaDerm s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

štandardná náplň práce zdravotnej asistentky, zubnej asistentky v zdravotníckom zariadení

Súkromná zubná ambulancia v Bratislave Aupark Tower, príjme do trvalého pracovného pomeru zubnú asistentku. Nástup je možný ihneď alebo dohodou. Vyžadujeme pracovitosť, flexibilitu, komunikatívnosť, ovládanie práce s PC, zodpovedný prístup. Ponúkame plný pracovný úväzok, mladý priateľský kolektív, zaškolenie, prácu s modernými technológiami a profesionálny rast.

V prípade záujmu volajte na tel.číslo 0911 0911 06 alebo píšte na email [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

ambulancia čeľustnej ortopédie, zdravotnícke zariadenie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3865494  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac